alaturka tuvaletle alafranga tuvalet arasındaki farklar

Aşağa gitmek

alaturka tuvaletle alafranga tuvalet arasındaki farklar

Mesaj  Admin Bir Perş. Şub. 07, 2008 2:47 am

1-Alaturka tuvalette çıkan sesler etrafta yankılanır./Alafranga tuvalette ses içeri doğru gittiğinden boğuklaşır.
2-Alaturka tuvalette b.. düşerken havada görebilirsin./Alafranga tuvalette ne halt ettiğini en son görürsün.
3-Alafranga tuvalette gazete, degi okuyup hatta laptopla internete bile girebilirsin./Alaturka tuvalette pantolonun düşmesin diye bir elin daima üstünde olur.
4-Alaturka tuvalette tüm yük baldırlara bindiğinden istemeden de olsa kas yaparsın./Alafranga tuvalette kıçının oturma durumuna göre kas değil iz yaparsın.
5-Alafranga tuvalette popo temizliği için ek bir çeşme vardır.Çeşmenin yönü delikanlı adamı sinir edecek bir yöne doğrudur./Alaturka tuvalette ise yeteneğini konuşturan daha iyi temizlenir.
6-Alaturka tuvalette tuvalet kağıdını gönül rahatlığıyla delıkten aşağı sallarsın./Alafranga tuvalette tuvalet kağıdını ya tıkarsa ,ya da gitmezse endişesiyle çöp kovasına atarsın.
7-Alaturka tuvalette ayakta işemek kabiliyet işidir.Deliği tutturamadıkların üzerine sıçrar./Alafranga tuvalette deliğin çapı geniş olduğundan,işerken yanık bir türkü bile söyleyebilirsin.
8-ALaturka tuvalette taşıma suyla, yani ibrikle sıçrata sıçrata pislik gönderilmeye çalışılır./Alafranga tuvalette sifonu çekip tüm pislik gönderilir.Şanslıysan ilk seferde tüm pislik gider.Şansın yoksa, biraz da bol bol yaptıysan,kalanlar için sifonun dolmasını sabırla beklersin.
9-Alafranga tuvalete senden sonra giren kişi senin ne kadar yaptığını anlamaz./Alaturka tuvalete senden sonra giren kişi,senin ne s.çtığını,hatta ishal olup olmadığına kadar anlar.
10-Alaturka tuvalette gövdenin 45 derecelik açı yapması makuldür./Alafranga tuvalette dik oturulur.Yani 90deecelik açı yapılır.
11-Alafranga tuvalette işini bitirdikten sonra bir dahaki seans için kapağı kapatırsın./Alaturka tuvalette seans 24 saat açıktır.ALATURKA DA OLUR ALAFRANGA DA ...YETER Kİ KABIZ OLMAYALIM..ALLAH TUVALETSİZ BIRAKMASIN..

Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 5192
Kayıt tarihi : 27/01/08

Kullanıcı profilini gör http://zeka.turkforumpro.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz