gülmek garanti

Aşağa gitmek

gülmek garanti

Mesaj  Admin Bir Perş. Şub. 07, 2008 3:43 am

Suspect Fadime, kilerdeki direğin arkasındaki küpün üzerinde duran un çuvalından elindeki plastik kaba un koymaya çalışırken , ne olursa olur,çuval kübün üzerinden kayar.Tam yere düşecekken Fadime elindeki kabı fırlatır ve düşmesin diye çuvala iki eliyle asılır.Direk Fadime'yle çuvalın arasında kalır.Çuvalı bıraksa yere düşecek ,onca un sebil ziyan olacak, bu arada kendi de arka üstü düşecek..! Ev halkına seslenir.Hepsi gelip bakarlar ama çözüm bulamazlar.Temel gidip hocayı çağırır.Hoca gelip bakar, düşünür, sakalını kaşır ve umutsuz bir sesle :Valla Temel ya direği keseceğiz ,ya Fadimenin ellerini, artık sen düşün de karar ver.'' der.
queen İki Acem camide namaza dururlar.Tam namaza başlıyacakken biri kendini tutamaz ve yellenir.Eyvah ki ne eyvah.O soğuktan dışarı çıkıp yeniden abdest alması lazımYanındakine döner:''Hele dadaş ,cart ettim duydunnn...'' diye sorar.Öteki.''Yok vallah men bişey duymamışem.'' deyince ellerini kulaklarına götürür ve ''öyleyse Allahu Ekber.'' der.
Crying or Very sad Yaşlı amca eczaneye girer ve eczacı kalfasının iyice yanına yaklaşıp ;''evladım , bana çeyrek viagra verir misin?'' der.Kalfa bakar, bakar;'İyi de dedeciğim ,senin bundan çeyrek değil bir kaç tane içmen lazım ki işe yarasın.''der.Yaşlı amca mahçup bir tavırla;'evladım sen beni yanlış anladın ,çiş yaparken ayakkabılarım ıslanıyoda az öteye işeyeyim diye içecektim ben'' der.. No
Laughing 85 yaşında bir adam doğumhanenin kapısinda beklemektedir.Doğumhaneden çıkan doktor şöyle bir bakındıktan sonra yaşlı adama sorar:'İçeride doğum yapan bayan yakınınız mı?' Adam:' Evet, eşim..' Dr: Ama bayan yirmi beş yaşlarında? Adam:'Tamam , işte eşim o.Niye şaşırdınız? Baba olamaz mıyım yani?'Dr.:'Yo..aklıma dedem geldi de.'Adam:'Nesi varmış dedenizin?'DR.:Kendisi av meraklısı idi; sürekli ava çıkardı.Ancak yaşlanınca zorlanmaya başladı.Birgün ava çıkacakken kendisini uyardık; 'aman yapma dedeciğim , sen yaşlandın, artık ava gidemezsin..'' diye.Kendisi israr etti ve hazırlandı.E..tabi yaşlılık;çıkarken tüfek yerine baston aldı eline.Ben de kendisiyle gittim.Ormanda bayağı yol yürüdükten sonra bir geyik gördük.Dedim ya ,dedem yaşlı.Bastonu omuzuna koydu, doğrulttu ve geyiğe bastonla ateş etti.Geyik o anda vurulup yere düştü...''Adam:'Olur mu ?Başkası vurmuştur onu..''DR Ben de onu demeye çalışıyorum işte..! rendeer

Wink Öğretmen , öğrencilerinden , içinde gizem , din ve cinsellik unsurları olan kısa bir kompozisyon yazmalarını ister.Bir kız öğrencinin ödevi en iyi notu alır.Kompozisyon sadece üç kelimedir.Allahım, acaba hamile miyim?

Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 5192
Kayıt tarihi : 27/01/08

Kullanıcı profilini gör http://zeka.turkforumpro.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz