Hadi Frankie itiraf et,

Aşağa gitmek

Hadi Frankie itiraf et,

Mesaj  Admin Bir C.tesi Kas. 22, 2008 1:37 am

__._,_.___[img][/img]


Frankie ayı avlamak için tek başına ormana gidiyor... Elinde tüfeğiyle ormanda gezerken karşısına küçük kahverengi bir ayı çıkıyor, o da hemen ateş edip öldürüyor... Tam ayının yanına gidecekken omzuna pat pat bir el dokunuyor, başını bir çeviriyor ki arkasında kocaman siyah bir ayı... What a Face
Ayı diyor ki:
- "Sen en iyi arkadaşımı öldürdün...Şimdi iki seçeneğin var: Ya seni parçalayıp yiyeceğim ya da seni burada bi güzel becereceğim. .."
Frankie çaresiz ikinci seçeneği kabul ediyor... Siyah ayının işi bittikten sonra Frankie eve dönüyor. 2 hafta ağrılar icinde kıvranıyor ve aklına koyuyor:
- "Gidip o siyah ayıyı bulacağım, intikamımı alacağım"
Haftasonu Frankie tekrar ormana gidiyor... Akşama kadar bakmadığı yer kalmıyor, sonunda siyah ayıyı buluyor.. Tüfeğini ateşledigi gibi ayıyı öldürüyor.. Tam yanına gidecekken yine omzuna bir el dokunuyor, bir bakıyor bu kez arkasında kocaman kahverengi bir ayı :
- "Sen kardeşimi öldürdün...Şimdi iki seçeneğin var: Seni parcalayıp yiyeceğim ya da bi güzel becereceğim. .."
Frankie yine parçalanmaktansa diğerine razı oluyor...... . Büyük kahverengi ayının işi bittikten sonra, Frankie yerinden kıpırdayamıyor. Ertesi sabah birileri onu bulunca hastaneye kaldırıyorlar, haftalarca yatıyor ve yine aklına koyuyor:
- "Gidip o kahverengi ayıyı bulacağım, bu yaptığını canıyla ödeyecek"
Ve Frankie haftasonu yine ormana gidiyor.... Yine epey bir dolaştıktan sonra büyük kahverengi ayıyı buluyor, hemen vurup öldürüyor... Tam yanına gidecekken yine omzuna bir el dokunuyor... Bir arkasını dönüyor ki, bugüne kadar gördüğü en iri yarı kocaman bir ayı... Bizimkine gülüyor:
- "Hadi Frankie itiraf et, sen buraya ayı avlamaya gelmiyorsun. ..."

Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 5194
Kayıt tarihi : 27/01/08

Kullanıcı profilini gör http://zeka.turkforumpro.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Havlu Böyle Sallanır

Mesaj  Admin Bir C.tesi Ocak 24, 2009 12:27 pm

Orta yaşın üstünde bir italyan,genç ve güzel bir hanıma aşık olmuş. Kadın da bu aşka aşkla karşılık vermiş. Birbirlerini çok sevmişler ve evlenmişler.
Kocası eşini hep mutlu etmek endişesi taşıyormuş. ancak yatakta mutlu edemediğini görüp karısına problemini açmış. "ne yapalım?papaza soralım..." kararını almışlar. olayı papaza açmışlar.

Papaz derhal bir tavsiyede bulunmuş: "genç bir kişi sizin üzerinizden bir havlu ile, havluyu sağa sola sallayarak esinti yapsın! "havluyu sallayacak genci bulmuşlar genç adam onlar sevişirken havluyu sallamış, sallamış. ancak sevgililer yine mutlu olamamışlar.
Tekrar papaza gitmişler: "ne yapalım" demişler. papaz bir süre düşünmüş kocaya: "birde havluyu sen salla öyle deneyin" demiş. iki sevgili evlerine dönmüşler ve papazın tavsiyesine uymuşlar, havluyu koca sallamış, kocanın yerine genç adam geçmiş...
tabii sonuç müthiş olmuş ,yer gök inlemiş ve koca, karısını memnuniyetini ve mutluluğunu görerek,genç adama dönmüş... biraz da küçümseyici bir tavirla;
"gördün mü koçum...havlu böyle sallanır..."

Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 5194
Kayıt tarihi : 27/01/08

Kullanıcı profilini gör http://zeka.turkforumpro.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz