FACEBOOK GRUPLARI

Aşağa gitmek

FACEBOOK GRUPLARI

Mesaj  Admin Bir Cuma Ocak 15, 2010 12:56 pm

ALINTI
Facebook'ta gün geçmiyor ki saçma sapan gruplar türemesin.Bakı n hangi akıllara zarar gereksiz gruplar oluşturulmuş

bilgisayarın power tusuna ayak parmağıyla basanlar (7.588 üye): Bunu yapıyorum lan ben. Kendimi bildim bileli yapıyorum o derece. Bi kere de insan gibi eğilip parmağımla açmışlığım yoktur. İlk defa bir gruba üye olma arifesindeyim, bu grup öyle bir grup.

iyice grupsallaştık yeter artık grup paylaşımlarına bir dur diyelim! (81 üye):

haldun üstünel ile kız istemeye gitsek adriana lima’yi alırız. (8.517 üye):

kız arkadaş arıyorum diyenler (291 üye): Bu gibi grupları daha önceden de tanıtmıştım sanırım. Burdan kız bulabileceklerini sanan insanların katıldığı bir grup. Ama bence çok naif insanlar bunlar. Çünkü "Mrh.ist.kızlarla tanışmak istiyorum" diye mesaj yollayan bir insanın bu mesajla bir kız tavlayabileceğ ini düşünmesi çok naifçe. Naifizm.

Sünnette akan kanların hesabı sorulacak!!! Dev-Çük (3.365 üye): İlk defa bir grubun adını görür görmez güldüm, pişman değilim. Grubun kendisi oldukça komik olduğu için sadece grup açıklamasını yazayım bari buraya: "Bizler ki, sünnette takılan altınlara paralara sevinip "lan onunla şimdi ne bisiklet, uzaktan kumandalı araba, amiga 500 alırım" hayalleri kurarken, altınları aileler tarafından toplanan kişileriz. kan bizimdi. paralar ve altınlar ise gaspedildi. Hepsiyle yumiyum alsam gam yemezdim şerefsizim."

Facebook da arkadaşın olmayanların profilini görme (164.344 üye): "Arkadaşın olmayanların profilini görme, gereksiz" mi diyor, yoksa "Arkadaşın olmayanların profillerini gösterelim anam" mı diyor? Bence ikincisi, yoksa 160bin kişiyi nerden toplayacak takdir edersiniz ki. Fakat insan grubun sayfasında "Britney Spears hot photos, Lindsay Lohan very sexy" yazılarını görünce grubun amacından şüphe de etmiyor değil.

Bizim neden hiç kaşar arkadaşımız yok??? (55 üye): Ahanda al sana fantastik bi grup daha. Dertleri bu evet. Kaşar arkadaşları yokmuş. Bu 55 üyelik grupta da sadece 1 adet kız olması gözlerden kaçmıyor. "Kaşaar yok mu laayhn!" diye grup açanların sayfasında dolaşmak bir kız için çok tehlikeli bence.


Bizim köyde ebe yoktu, hepimiz fırlama doğduk (31 üye): Grup ismini bu kadar kolay okuduğunuz için şanslısınız. Aslen o kadar emo diliyle yazılmış ki ben ve 65 kişilik ekibim bir mesai harcadık ismi çözerken. Grup ismindeki yaratıcılığa gelirsek, bence hiç gelmeyelim. Olm bunlar günlük hayatlarında da mı böyle espriler yapıyorlar? Yapmıyorlardır diyin, umut aşılayın bana.

No "Emo" No "Demo" yaşasın Anadolu çocuğu "Memo" xD (6.207 üye): Hiç yorum yapmasam, direkt grubun duvarına yazılan bir mesajı buraya kopyalasam: "WaLLa Cok Komiq Bi Nick Ama Dogru Bi Nick '' Grub'u Kuran Arkadasın YaratıcıLıqını KutLuyorum

pislik parayla olsa gene yaparım diyenler!! (287 üye): Grubun açıklama kısmında "zuhahaha" yazması nedense Nuri Alço niyetli bir grup olduğu izlenimi uyandırdı bende. Fakat grup üyeleri arasında bir kararsızlık hasıl olmuş. Şöyle ki: Biri "daha önce yapmıştım gene yaparım..." der iken, diğeri "pislik bedawa da olsa yapmam" demiş. Öte yandan beriki ise "7/24 pislikkkk Alışkanlık kanımda Var =)" diyerek noktayı koymuş. Böyle de coşuk, böyle de enerjik bir yer "Grupsallaşmaktan" kasıt nedir bilemiyorum ama "yeter artık grup kurmayın Facebook'ta" deniliyor sanırım. Yani öyle olmasını umut ediyorum. Aksi halde kötü çünkü. Tanımayanlar için Haldun Üstünel, Galatasaray yönetim kurulunun bir üyesi. Son zamanlarda yıldızları bir şekilde ikna edip takıma getirmesiyle göze çarptı. Bu grup da espri yapmış ama bence ütopik değil. Adriana'ya Haldun Üstünel'le gitsek şerefsizim Adriana bi oturur düşünür, "Lan gitsem mi napsam?" deyu. Gerçi şimdi hamile, doğursun da ondan sonra gidelim görüşmelere. Adriana lan, Haldun değil.

- edebiyt dersini cok svnler hele ebru hoca giriosa daha cok sevyrz dienlr xd (174 üye): Bunlar edebiyat dersinde msn dili ve edebiyatı okuyan güruh. Cemaat böyleyse hocaları kimbilir nasıldır.

- sizi kimler listesinden silip sonra pişman olmuş öğrenmek istermisiniz? (393 üye): Sizi listesinden kimler silmiş öğrenmek ister misiniz temalı gruplarda ulaşılan son nokta. Artık bu gruplar duyguları da ölçüp kimin pişman olup kimin intihara sürüklendiğini de tespit edebiliyorlar.

- msn şifresi kırmak ister misiniz? (28.400 üye) : İşte yalnız ve güzel ülkemin saf duygularından yararlanmak isteyen başka bir grup daha. Gerçi ülkem madem yalnız ve güzel, niye msn şifresi kırmak için bir gruba üşüşüyorlar dimi? Bu grup da diğer sazan avı yapan gruplar gibi bütün arkadaş listesinin davet edilmesini istiyor. Allah Allah neden ki acep?

- söz vermek *** vermeye benzemez (87 üye): Uuu beybi, işte bir "Donunu düşüren kahraman olamaz." minvalinde bir grup. Yalnız pek ilgi çekmemiş. Ben diyorum halbuki, araya "şifre kırma" kelimelerini falan yerleştirseler üye sayıları tavan yapar.

- yolda yürürken kim yan bakmiş, arkandan kim hareket çekmiş (banko çalışıyo) (38 üye): İşte sorun burda. Bana ne facebook'undan beni kim silmiş, msn şifresi nasıl kırılır falan. Asıl günlük hayat ihtiyacı bu. Ama bu da ilgi çekmiyor.

- face başıma face başıma püskülü ben olayım (180 üye): İşte facebook'ta espri kalitesinin ne kadar geliştiğinin kanıtı. Ya da gelişemediğinin bilemiyorum. Yorum yapmak dahi istemiyorum aslında. Hatta gördüğüm anda bi tiksinti geldi. Kelimeler son derece kıyafetsiz şu anda. Evet kifayetsiz değil, kıyafetsiz. En azından "face başıma" dan iyidir be.

- durduk yere 1.000.000 kişi olalım (28.720 üye): Amaçsızlığın bu kadarı. Facebook'ta vatan kurtarmak, 1 milyon Türk bulup Guinness rekorlar kitabına girmek varken durduk yere niye toplanır ki 1 milyon kişi.

- polat 2 rekat namaz kılsın gençliğe örnek olsun (4.312 üye): İşte sorumlu bir grup. Gençliğe örnek olacak şahsiyet de bulunmuş. Polat Alemdar namaz kılacak, gençler de onu örnek alıp namaza başlayacak. Polat bir yandan adam öldürecek, bir yandan namaz kılacak. Gençliğin yeni idolü. Polat, The Great.

- guiza'yı düğünümde bile oynatmam (2.465 üye): İşte biz fenerbahçelilerin keder noktası, can evi, efkar sebebi. Destekleyin bu grubu, sonra listenizdeki herkese yollayın, belki Aziz Yıldırım'ın mail kutusuna düşer.

- bok yiyin milyonlarca sinek yanılıyor olamaz (3.038 üye): Gaza gelmiş insanların açtığı başka bir grup. Bir de üşenmeden bok çeşitleri anlatılmış grupta. Şimdi burdan örnek verip kimsenin de midesini kaldırmak istemiyorum. Resimli anlatmamışlar ama en azından.

Malıngözü

Falanda filanda vs. vs.

Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 5193
Kayıt tarihi : 27/01/08

Kullanıcı profilini gör http://zeka.turkforumpro.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: FACEBOOK GRUPLARI

Mesaj  gul ogunc Bir Perş. Ocak 21, 2010 3:03 am

Her gün banada saçma sapan grup üyeliği geliyor. Son zamanlarda en çok gelen " Profinize kşmler bakmış, profil resimlerinize kimler bakmış anında öğren vs" bunlara tabi kesinlikle üye olmam zaten profilime bakacak olanlar arkadaşlarım ve aile çevrem bakmalarından rahatsız olacaksam ya hiç bir fotoğraf eklemem ya da arkadaş olarak eklemem.
Sanırım biz miletçe bazı şeyleri didiklemey meraklıyız ki, kim bakmış, neden bakmış, saat kaçta bakmış? Rahatsız oluyorsan facebook üyeliğini sonlandır.

gul ogunc

Mesaj Sayısı : 3
Kayıt tarihi : 07/11/09

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz