Sahnede Nişan

Aşağa gitmek

Sahnede Nişan

Mesaj  Admin Bir Paz Şub. 21, 2010 1:20 am

Geçen pazar. Sevgililer Günü. Ali Poyrazoğlu “İyi günde kötü günde” adlı oyununu bitiriyor, sanatçılar izleyiciyi selamlarken biri fırlıyor sahneye. Ali Poyrazoğlu’nun yanında durup elindeki “tek taş” yüzüğü gösterip “Bu anlamlı günde nişan yüzüğümüzü takar mısınız?” diyor.

Ali Poyrazoğlu adama bakıyor sonra dönüp seyircilerin arasındaki “nişanlı adayını” süzüyor ve soruyor: “Senin haberin var mı bundan?” Genç kız kızararak “Hayır yok” diyor. Bunun üzerine Poyrazoğlu, “O zaman buyrun sahneye” deyince genç kız “Böyle olmaz ama, bana henüz teklif bile etmedi” cevabını veriyor ve yerine oturuyor.

Ali Poyrazoğlu “Ne yapması lazım yani?” diye sorunca genç kız cevaplıyor: “Gelsin, diz çöksün ve evlilik teklif etsin.” Genç adam sevgilisinin yanına gidiyor, diz çöküyor ve evlenme teklif ediyor. Sonra el ele sahneye çıkıyorlar, Ali Poyrazoğlu yüzükleri takıyor. Sonra damat adayına dönüp “Nikâhına da çağıracaksın ama” diyor. Genç adam dünden razı “Tabii olmaz mı” der demez Ali Poyrazoğlu darbeyi vuruyor. “Bütün salonu ama.” Genç adam dehşet içinde “Yooo, o kadarına yetemem ki batarım” diyor.

Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 5193
Kayıt tarihi : 27/01/08

Kullanıcı profilini gör http://zeka.turkforumpro.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz