İNANDIRAMADIM

Aşağa gitmek

İNANDIRAMADIM

Mesaj  Admin Bir Perş. Mayıs 05, 2016 1:22 am


Karısı ölmüş bir 90 yaşında yalnız yaşayan bir adamın karşı dairesine yeni evli bir çift gelir. Gün geçtikçe çiftin evinde bağırtı,patırtı,gürültü eksik olmaz ve bir gece geç vakit kocası kızı evden dışarı atar.Kız perişandır ve yaşlı adam dayanamaz, kızı evine alır ve ertesi sabah kız babasının evine gider.
Bu olaydan 9 ay 10 gün sonra kız bir erkek çocuk doğurur.Önce adamın oturduğu,sonra mahallede söylenti başlar. "Ne namussuz yaşlıymış, kızı yardım edeceğim diye içeri aldı,sonra becerdi" diye.Yaşlı adam ben bir şey yapmadım dese de mahalleli her gördüğü yerde adamı yerin dibine sokar.
Yaşlı adam bu söylentilere dayanamaz ve ölür.Cennet ile cehennemin kapısının arsında melekler adamı sorgularlar.Adam ben şöyle iyiydim,böyle iyiydim,hiç günahım olmadı vs... der. Melekler anladık ama hani yeni evli komşu kızını eve almıştın, sonra kız doğurdu, o gece neler yaptın anlat derler. Adam ben bir şey yapmadım dese de melekleri ikna edemez,cehenneme girmesini söyler melekler.
Adam "Allah ile görüşeceğim" yanılıyorsunuz der, melekler merhamet edip Allah'ın yanına çıkarırlar.Adam olanları anlatır,ben bir şey yapmadım der. Allah " İsa'yı da benim üzerime attılar. Ben 2016 yıldır kimseyi inandıramadım. Sen nasıl inandıracaksın be adam?" der.

Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 5204
Kayıt tarihi : 27/01/08

Kullanıcı profilini gör http://zeka.turkforumpro.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz