NEDEN, GÜLSE BİRSEL

Aşağa gitmek

NEDEN, GÜLSE BİRSEL

Mesaj  Admin Bir Çarş. Eyl. 20, 2017 10:17 pm
NEDEN BOZULAN OTOBÜSÜN YOLCULARI BİZİM OTOBÜSÜMÜZE AKTARILDIĞINDA ONLARA MÜLTECİLERMİŞ GİBİ BAKARIZ?

EDEN HER GÖRDÜĞÜMÜZ HARİTADA HEMEN TÜRKİYE' Yİ BULMAYA ÇALIŞIRIZ? MİLLET OLARAK DÜNYADA KAYBOLMA KOMPLEKSİMİZ Mİ VARDIR?

NEDEN BİRBİRİMİZE SARILINCA SAĞA SOLA SALLANIRIZ?

NEDEN ÖĞRENCİLER İLKOKUL 5. SINIFA KADAR ÖĞRETMENE 'ÖĞRETMENİM' DİYE SESLENİRKEN 6. SINFTA BİR ANDA 'HOCAM' DİYE SESLENMEYE BAŞLAR?
NEDEN SINAVLARDA; '3 YANLIŞ BİR DOĞRUYU GÖTÜRÜR' ŞEKLİNDE BİR UYGULAMA İLE CEZALANDIRILIR DA; '3 DOĞRUYU BİL, BİR DOĞRU DA BİZDEN' GİBİ BİR KAMPANYA BAİLATILIP ZEKÂYA VE RİSKE GİRME CESARETİNE ÖDÜL VERİLMEZ?


NEDEN İNSANLAR KAPALI BİR ALANDAN YAĞMUR YAĞAN BİR ALANA ÇIKTIĞINDA KAFALARINI EĞERLER? YAĞMURA DUYULAN SAYGIDAN MIDIR, YOKSA ONDAN TIRSTIĞIMIZ İÇİN MİDİR?

NEDEN DÜKKANI KAPATIP GİDEN ESNAF, KAPIYA '10 DAKİKA SONRA DÖNECEĞİM' YAZAR? ESNAFIN NE ZAMAN GİTTİĞİNİ NASIL ANLARIZ?

TELEVİZYONA ÇIKAN İNSANLAR NEDEN KENDİLERİNİ TÜRKİYE' DEKİ HERKESİN İZLEDİĞİNİ ZANNEDER? ÖRNEĞİN; 70 MİLYON BİZİ İZLİYOR
(5 MİLYON EKSİK ANKETİMİZE GÖRE)..

DÜĞÜNLERDE NEDEN 'DOM DOM KURŞUNU' İLE GÖBEK ATILMAKTADIR? 'BİR AVCI VURDUR BENİ, BİN AVCI YEDİ BENİ' GİBİ SÖZLERLE KENDİNDEN GEÇEN BAŞKA MİLLET VAR MIDIR?

CUMARTESİ VE PAZARTESİNİN NEDEN KENDİ İSİMLERİ YOKTUR Kİ? (CUMA-ERTESİ, PAZAR-ERTESİ. DOLMUŞ VE OTOBÜSLERDE EN KISA MESAFE NEDEN 'İNDİ-BİNDİ' OLARAK TABİR EDİLMEKTEDİR? ÖNCE İNİLİP, SONRA MI BİNİLİR? BİR TERSLİK YOK MUDUR?

BİR PROGRAMI BİLGİSAYARIMIZA KURARKEN NEDEN 'KABUL ETMİYORUM' SEÇENEKLERİ VARDIR? O KADAR PARAYI BAYILIP PROGRAMI ALDIKTAN SONRA 'KABUL ETMİYORUM' SEÇENEĞİNİ İŞARETLEYEN SAF KİŞİLER MEVCUT MUDUR?

BULMACALARDA NEDEN BORU SESİNİN KARŞILIĞI HEP 'Tİ' DİR? BULMACALARI HAZIRLAYAN ARKADAŞLAR HİÇ 'Tİ' DİYE SES ÇIKARAN BORU GÖRMÜŞLER MİDİR ?

NEDEN İLÂNLARDA 'DOKTORDAN TEMİZ ARABA' ŞEKLİNDE YAZILIR? HİPOKRAT YEMİNİNDE 'ARABANI TEMİZ KULLANACAĞIM' DİYE BİR MADDE Mİ VARDIR?

Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 5213
Kayıt tarihi : 27/01/08

Kullanıcı profilini gör http://zeka.turkforumpro.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz