Kadınların Üstünlüklerine Erkeklerin Cevapları

Aşağa gitmek

Kadınların Üstünlüklerine Erkeklerin Cevapları

Mesaj  Admin Bir Cuma Mart 07, 2008 3:31 pm

(kaynağı belirsiz alıntı)


Bir kadının ağzından "Kadınları Erkeklerden üstün kılan özelliker" ve erkeklerin bunlara cevapları...Sigaradan sararmış bıyıklarımız yok...
(Valla ben de bıyıksızım. Çevremdeki erkeklerin çoğu bıyıksız. Bıyıklı olanların da çoğu sigara içmiyor...)Arabamızın yolda patlayan lastiğini değiştirmeyi bilmesek de olur.
(Arabalar hakkında bilmediğiniz yegane şey lastik degiştirmek mi ...)Pantolon giymek bizim için fizyolojik olarak en az etek kadar rahattır.
(Bizim zorlandığımızı kim söyledi ki?..)Kişiliğimiz kullandığımız arabanın beygir gücü ile doğru orantılı olarak değişmiyor.
(Haklısınız...Sizin kişiliğiniz beraber olduğunuz erkeğin cüzdan gücü ile değişiyor...)"Damsız Girilmez" sözcügü bize bir şey ifade etmiyor...
(Sizin giremediğiniz yerlerin yanında bizim damsız giremediğimiz yerler devede kulak kalır, yavrummmm...)Kırmızı ışıkta yanımızdaki arabanın bizden önce çıkması ya da bir aracın bizi sollaması hiçbir şey demek değildir.
(Bizim için de çevremizdeki diğer hemcinsimizin sahip olduğu mücevherat veya üzerindeki pahalı giysi hiçbir şey demek değildir...)Bedensel hareketlerimiz vücudumuzdaki olası kasları belirginleştirecek diye bir zorunluluğumuz yok... Kas olacak diye de bir zorunluluğumuz yok hatta.
(Selülitler olmayacak gibi bir zorunluluğunuz var ama. Yaaaa...)Kozmetik ürünleri ve estetik cerrahinin olanaklarından sonuna kadar yararlanabiliriz...
(Buna hiç bir itirazımız yok. Lütfen aynen böyle devam edin...)Aşık oluyoruz... Korkmadan.
(Biz robot muyuz len? Biz de oluyoz. Azıcık ödümüz patlıyor ama neden olanlar utansın...)Duygusal saçmalıklar adına kredi sahibiyiz... Çiçek ve çikolata istiyoruz....
(İstediğinizin hepsi buysa sorun değil. Alırız...Madlen mi olsun bitter mi?..)Evde, banyoda, kıl- tüy dökmeyiz...
(Hayııırrrrr...Yalaaaannnnnn.....Küvetteki, lavabodaki, yataktaki ve yemekteki saçların çoğu size ait...)Her sabah traş olmak zorunda değiliz.
(Valla ben traş olmayı ağda yaptırmaya tercih ederim şahsen...)
.


Uçan tekmelerle birbirimizin ağzını yüzünü kırdıgımız sporlar yapmıyoruz...
(Vahşi bakışlarla birbirinizin gözünü oyduğunuz kıskançlık, haset, çekememe sporlarıyla yeterince uğraşıyorsunuz...)Hayatımızda silaha yer yok. Hiç iki kadının silahla oynarken birbirini vurduğunu duydunuz mu?
(Giyim, kuşam?... Hiç iki erkeğin "aman tanrım benim elbisemin aynısından giymiş" diye mahvolduğunu duydunuz mu? Ayrıca İspanya'da bir istatistik yapmışlar. Boğa güreşlerini seyretmeye gidenler ağırlıklı olarak kadınlarmış...)Horlamıyoruz....
( Halt etmişsiniz. Hatta hıçkırmıyor, geğirmiyor, sayıklamıyor ve hapşurmuyorsunuz da. Yoksa siz insan değil misiniz?..Size Afrodit diyebilir miyim?.. )Az bildiğimiz bir şey üzerinde çok fazla konuşabiliriz.
(Yani çok konuşup, hiçbir şey söylemezsiniz... Marifetmiş gibi övünmezler mi bir de...)Birbirimize, beklenmedik yıkıcı sonuçlar doğurabilecek eşek şakaları yapma adetimiz yoktur.
(Çevrenizdeki diğer hatunlar hakkında senaryo dedikodular üretmek gibi bir adetiniz var ama...)Canımızin çektiği yemeği kendimiz pişirebiliriz.
(Dardanel sağolsun, artık biz de yapabiliyoruz aynı şeyi...Gerçi biraz pahalıya geliyo ama...)Kerizi parasından ayırmada Allah vergisi bir yeteneğimiz vardır.
(Cidden böyle düşünüyorsanız çok çok ayıp. Hem kimin keriz olduğu en sonra ortaya çıkıyor...)Tükürmeyiz... (Kırıtmayız...)Sanat eserlerinin %90'i kadınlardan esinlenmiştir.
( Sanat eserlerinin %90'i erkekler tarafindan gerçekleştirilmiştir...)Askere gitmiyoruz..
(Hamile kalmıyoruz...)Yağmurda şemsiyesiz kalmayız.
(Kalsanız ne olcak ki? Erimekten mi korkuyorsunuz? Yağmur altında yürümenin zevkini bir yaşasanız halbuki...)Kol saatimizin aynı zamanda hesap makinesi, takometre, barometre, termometre ve radyo olması gerekmiyor.
(Çantamızda ruj, allık, pudra, yedek çorap, ıslak mendil, vs. taşımamız gerekmiyor..)Doğumgünü, evlilik yıdönümü gibi özel günleri parmağımıza kırmızı iplik bağlamadan da hatırlayabiliyoruz...
(Ütüyü fişte, yemeği ocakta, arabanın anahtarını kontakta unutmuyoruz. Bunlar daha faydalı...)"Kaaaave.."ye gitmiyoruz.
( Günlere ve evcilik oyunlarına gitmiyoruz...)İstemezsek hesap ödemeyebiliriz.
(Afiyet olsun. Ama unutmayın ki yediklerinizin karşılıgını er ya da geç bir şekilde ödetirler. Bu duruma düşmemek en iyisi değil mi?)Gece eve bırakılırız..
(Gece evde bırakırız...)Bulaşık makinesini çalıştırmak için mühendislik eğitimi almamız gerekmiyor.
(Diğer elektronik cihazları kullanabilmeniz için gerekiyor ama...
Para cüzdanımız bir süre sonra kavisli ve yuvarlak bir şekil almıyor.
(Bizim de çantamız zamanla bavula dönüşmüyor..

Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 5192
Kayıt tarihi : 27/01/08

Kullanıcı profilini gör http://zeka.turkforumpro.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz